Deze plug-in theelichthouder is niet alleen uiterst praktisch, maar komt ook als kandelaar met stadssilhouet. Het omringende stadssilhouet van de metalen theelichthouder bestaat uit verschillende verschillend vormgegeven huisjes, die in mat zwart zijn gehouden. Elk van de huizen heeft talrijke ramen in een typische rechthoekige vorm, toegangsdeuren en kleine uitgestanste harten bij de dakgevels. De binnenkant van de kleine orkaanlamp is goud geverfd om in te plakken - als je er nu een kaars in plaatst, zal het licht bijzonder feestelijk schijnen en zal de goudtint ook door de openingen...
Deze plug-in theelichthouder is niet alleen uiterst praktisch, maar komt ook als kandelaar met stadssilhouet.
Het omringende stadssilhouet van de metalen theelichthouder bestaat uit verschillende verschillend vormgegeven huisjes, die in mat zwart zijn gehouden. Elk van de huizen heeft talrijke ramen in een typische rechthoekige vorm, toegangsdeuren en kleine uitgestanste harten bij de dakgevels.
De binnenkant van de kleine orkaanlamp is goud geverfd om in te plakken - als je er nu een kaars in plaatst, zal het licht bijzonder feestelijk schijnen en zal de goudtint ook door de openingen schijnen.
De theelichthouder met spike kan worden voorzien van kleine stompkaarsen, LED-kaarsen of theelichtjes. Met zo'n theelichthouder van metaal kunnen niet alleen in de adventsdecoratie prachtige arrangementen en planten van kaarslicht worden voorzien. De edele kandelaar met het prachtige silhouet van een stad is het hele jaar door geweldig als sfeervolle lichtbron in elk interieur!
Voor de adventskrans kunt u natuurlijk ook meerdere kandelaars gebruiken. Strek 4 stuks van de hoogwaardige lantaarns in je adventskrans, plaats er kaarsen in en je hebt er al een respectabele verlichting voor!
De theelichthouder van metaal heeft een totale lengte van ongeveer 18 centimeter, de stabiele plug-in pin neemt ongeveer 8,5 centimeter in beslag en de buitendiameter is ongeveer 8 centimeter.
Tip: In onze shop vind je ook een kleinere versie van de theelichthouder voor de adventskrans met huissilhouetten in goud!
Let op: Accessoires en decoratieve artikelen die op productafbeeldingen worden getoond, maken
geen deel uit van het assortiment, tenzij ze uitdrukkelijk zijn inbegrepen.
Totale lengte met spike: ca. 18cm
Hoogte kandelaar: ca. 10cm
Buitendiameter
: ca. Ø8cm
Binnendiameter
: ca. Ø7.5cm
Spike: ongeveer 8 cm
Kleur: Zwart, Gouden
Materiaal: metaal
Hoeveelheid: 1 stuk
google_translate
Artikel momenteel uitverkocht. Het kan zijn dat hij later beschikbaar is.