Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd 1mm x 120mm 100 stuks

Floristik24 Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd 1mm x 120mm 100 stuks

Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd 1mm x 120mm 100 stuks

8,10 €* 6,50 €* U spaart 20% (1,60 €)

0,07 € per Stuk

Levering tot 21. April **

Nog maar 7 in voorraad.

Customers Customers Customers

Jannis R. en 468 anderen zijn dol op Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd...

minimale bestelwaarde Floristik24.nl: 15 €

Vanaf 100 € waarde van goederen geen verzendkosten in NL

De beste manier om de oogdraad (ook bekend als binddraad of oogbinddraad) te gebruiken, is met een boor. Plaats hiervoor de ogen van de flexibele binddraad in de haak van de boor. Trek nu aan de hendel totdat de uiteinden van de draad in elkaar zijn gedraaid.

Bindmiddelen met draad en oogjes maken het uiterst eenvoudig om kransen en arrangementen te binden. In een mum van tijd kun je magnoliatakken of delicate wilgentakken in een krans binden. Je kunt het ook gebruiken om takken, bloemen of kleine steentjes aan een wilgenring te bevestigen. Gebruik in de tuin het oogdraad om planten aan trellises of houten hekken te binden en vuilniszakken af te sluiten. Boren en draden zijn ook populair bij hekbouwers. Hekken kunnen in een mum van tijd worden gerepareerd.

De gegalvaniseerde binddraad is ongeveer 120 millimeter lang en heeft een diameter van ongeveer 1 millimeter. U kunt een geschikte draadboor vinden in onze online shop.

Lengte : ongeveer 120 mm
Dikte : ongeveer 1 mm
Kleur : zilver
Materiaal : metaal
Aantal : 100 stuks
 
Art.Nr.: 1741-120
Levering-Gewicht: ≈0,4 kg
Levering tot: 21. April **

Meer details

Galerij met artikelafbeeldingen

Artikel Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd 1mm x 120mm 100 stuks
Artikel Oogjesbinddraad zilver gegalvaniseerd 1mm x 120mm 100 stuks

Dispenser & apparaten

Artikel met slechts kleine hoeveelheden.
Seizoensartikelen kunnen niet opnieuw worden besteld!


Last Minute

Bloemschikmaterialen  - alle subcategorieën in één oogopslag