Belton speciale spuitverf goudeffect verfspray goud 400ml

Floristik24 Belton speciale spuitverf goudeffect verfspray goud 400ml Floristik24 Belton speciale spuitverf goudeffect verfspray goud 400ml Floristik24 Belton speciale spuitverf goudeffect verfspray goud 400ml

Belton speciale spuitverf goudeffect verfspray goud 400ml

Word King Midas: Met de speciale Belton spuitverf voor het exclusieve goudeffect heb jij ook een gouden toets. Na de juiste primer is de verfspray geschikt voor bijna alle ondergronden: metaal, hout, overschilderbare kunststoffen, piepschuim, steen, klei, keramiek, glas, rotan en papier. De unieke gouden look van de decoratieve verf maakt van je creaties echte eyecatchers. Om het matte, gloeiende speciale effect te bereiken, mag de goudspray nooit met blanke lak worden overschilderd. De effectlak in goud is niet slijtvast.

Met deze gouden spuitverf maak je als een professional trendy decoraties in wit en goud. Gouden kandelaars, fotolijsten, spiegellijsten of knutselideeën slagen in een mum van tijd met de goudverf. Daarom is de goudspray een praktisch hulpmiddel en een veelzijdig knutselitem.

De Belton speciale spuitverf goudeffect is verkrijgbaar in een spuitbus met een inhoud van 400 milliliter. Houd bij het spuiten van de goudverf zeker een afstand van minimaal 15 centimeter aan. Voor gebruik dient u de deco spray altijd ongeveer een minuut te schudden en op zijn kop te houden en na gebruik uit te spuiten. Dit verwijdert deeltjes die de verfspuitmond zouden kunnen verstoppen.

Speciale producteigenschappen:
  • Elegant goudeffect met een metallic glans
  • Hoge dekking
  • Speciale vernis voor handwerk en decoratie
  • Eenvoudige verwerking en sneldrogend
Let op : Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing en waarschuwingen op de achterkant van het blikje! U kunt het veiligheidsinformatieblad van de fabrikant downloaden onder het menu-item Downloads .

Kleur : goud
Inhoud : 400ml
Fabrikant : Belton - Peter Kwasny GmbH
gevarenwaarschuwingen
EUH208: Bevat xyleen (mengsel van isomeren): ethylbenzeen. Bevat methylmethacrylaat, n-butylmethacrylaat Kan een allergische reactie veroorzaken.
H222: Zeer licht ontvlambare aerosol
H229: Houder onder druk, kan openbarsten bij verhitting.
H315: Veroorzaakt huidirritatie.
H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H335 Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
H336 Kan slaperigheid en duizeligheid veroorzaken.
H373: Kan schade aan gehoororganen veroorzaken bij langdurige of herhaalde blootstelling.
H412: Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.

Voorzorgsmaatregelen :
P101 Bij het inwinnen van medisch advies, de productverpakking of het etiket bij de hand houden.
P102: Buiten bereik van kinderen bewaren
P210: Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
P211: Niet in een open vlam of andere ontstekingsbron spuiten.
P251: Ook na gebruik niet doorboren of verbranden.
P261: Inademing van damp/spuitnevel vermijden.
P271: Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.
Voorkom het vrijkomen van P273 in het milieu.
P302+P352: BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water wassen.
BEP305+P351+P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Verwijder indien mogelijk contactlenzen. Ga door met spoelen.
P312: Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts bellen.
P332+P313: Bij huidirritatie: een arts raadplegen.
P337+P313: Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.
P391: Gemorst product opvangen.
P410+P412: Tegen zonlicht beschermen en niet blootstellen aan temperaturen hoger dan 50°C / 122°F.
P501: Inhoud/verpakking afvoeren in overeenstemming met lokale/regionale/nationale internationale voorschriften.

Zonder adequate ventilatie is vorming van explosieve mengsels mogelijk.
Voorzichtigheid! Bij het verstuiven kunnen zich gevaarlijke inadembare druppeltjes vormen. Spuitbus of nevel niet inademen.
Niet opslaan in woonruimten.
Gebruik alleen in overeenstemming met het beoogde doel.
 
google_translate

Art.Nr.: 323199
Gewicht: 0,73 kg
Levering tot: Verzending niet mogelijk.

Artikel momenteel uitverkocht. Het kan zijn dat hij later beschikbaar is.


Speciale sprays

Artikel met slechts kleine hoeveelheden.
Seizoensartikelen kunnen niet opnieuw worden besteld!


Last Minute

Bloemschikmaterialen  - alle subcategorieën in één oogopslag